Adresa:
NsP Zdravie
Pod Lachovcom 1727/55
020 01 Púchov
Ordinačné hodiny:
Po-Pi: 8:00 – 16:00
Podľa objednávok
Kontakt

0944 565 983

E-mail:

info@psychologicky.com

logo psychologicky

Zoznámte sa
s nami

Vitajte v našej ambulancii klinickej psychológie. Sme veľmi rady, že ste si našli cestu k nám. Môžeme vám ponúknuť psychoterapie, posudky a psychotesty pre zbrojný preukaz a SBS.

Nachádzame sa v poliklinike Zdravie v Púchove. Ak potrebujete našu pomoc, sme tu pre vás.

Náš tím

Mgr. Terézia CHUDOVSKÁ

Volám sa Terézia Chudovská a som klinický psychológ a psychoterapeut pre detí a dospelých. Ukončila som jednoodborové štúdium psychológie na Filozofickej fakulte sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Po ukončení štúdia som pracovala ako psychológ v Centre pre deti a rodiny v Púchove, neskôr som začala pracovať v súkromnej psychologickej ambulancii klinickej psychológie, kde som získala atestáciu z klinickej psychológie na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave. V rokoch 2018-2022 som absolvovala dlhodobý kognitívno-behaviorálny výcvik, momentálne som frekventantkou v hrovej a filiálnej terapii. Kontinuálne sa vzdelávam v psychoterapii a psychodiagnostike. Absolvovala som viacero krátkodobých výcvikov, seminárov a kurzov, ktoré boli zamerané na deti a dospelých (Systemický rozhovor, Diagnostika vzťahovej väzby, Agresia a Agresivita v predškolskom a mladšom školskom veku, Hypnóza, Autogénny tréning, Rorschachova metóda, Projektívne techniky ako napr. Hand test, kresba postavy a veľa ďalších).

Som členkou:

  • Slovenskej komory psychológov
  • Slovenskej psychoterapeutickej spoločnosti
  • Asociácie klinických psychológov Slovenska

Mgr. Ivana Jurčíková

Volám sa Ivana Jurčíková a som klinický psychológ. Aktuálne som frekventantkou dlhodobého výcviku v Gestalt terapii a hrovej a filiálnej terapii zameranej na prácu s rodičmi a deťmi. Vysokoškolské štúdium som absolvovala na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave, kde som získala aj doplňujúce pedagogické štúdium.

Po ukončení vysokej školy som sa zamestnala v ambulancií klinickej a dopravnej psychológie, kde som pracovala až do otvorenia súkromnej praxe v spoločnosti Psychologičky s.r.o.

Popri práci si rozširujem svoje vzdelanie v mnohých krátkodobých výcvikoch a kurzoch ako napr. Hypnóza, Autogénny tréning, Rorschachova metóda, Projektívne techniky ako napríklad Hand test či kreslenie postavy.

Som členkou:

  • Slovenskej komory psychológov
  • Slovenskej psychoterapeutickej spoločnosti
  • Asociácie klinických psychológov Slovenska